Zoekt u iets?
Op het menu
Flickr












Categorieën
- 365 times me (308)
- De handtas (18)
- desktop (10)
- Didi (3)
- echt waar (38)
- expositie (1)
- filmpje (11)
- fotografie (407)
- frutsels (16)
- Geen rubriek (9)
- huishoudelijke mededelingen (5)
- inspiratie (12)
- je kunt er ook mee bellen (13)
- Liedjesteksten (2)
- Links (9)
- oproep (1)
- Salon 8 (18)
- toilet tegeltjes (2)
- vraagstukken (8)
een vrouw zoals ik
- @Maxxjeeeh , ok zie ik je zo x from TweetDeck in reply to Maxxjeeeh ReplyRetweetFavorite
- @Maxxjeeeh , hoe laat ben je hier? x from TweetDeck in reply to Maxxjeeeh ReplyRetweetFavorite
- @Maxxjeeeh , heb je al wat afgesproken? from TweetDeck in reply to Maxxjeeeh ReplyRetweetFavorite
- @Maxxjeeeh , is het nog niet voorbij? from web in reply to Maxxjeeeh ReplyRetweetFavorite
- @Kristel_online , dus we hebben geluk dat we niet zo'n opdracht hebben, hahaha from TweetDeck in reply to Kristel_online ReplyRetweetFavorite

januari 13th, 2012 at 23:51
Hallo, mijn excuus dat ik niet op dit berichtje reageer.
Sanoma heeft ons op alle mogelijke manieren geschoffeerd en doet dat nog steeds. Hiermee maakt een groot bedrijf misbruik van haar macht.
Als wij dit toelaten komt niet alleen Sanoma hiermee weg maar is dit tevens een boodschap voor andere bedrijven: zij weten dan dat de klanten toch niets zullen ondernemen. Dan kan het om bedrijven gaan die diensten of producten aanbieden die veel belangrijker zijn dan onze blogs.
Dit is ontoelaatbaar, maar ieder individu alleen staat machteloos. Om die reden hebben Margo en Roberto het initiatief genomen een groep te vormen die gezamenlijk kan optreden. Wij willen je vragen je hierbij aan te sluiten.
Je zult het misschien te druk hebben om iets te doen, dat is geen bezwaar. In een groep zijn er altijd enkelen die handelen namens de hele groep. Hoe groter de groep is hoe slagvaardiger hij kan opereren, hij kan ook individuele acties ondersteunen.
Wanneer je de acties van Sanoma ontoelaatbaar vindt en je bij de groep wilt aansluiten kun je dit als volgt kenbaar maken: reageren onder het bericht: http://uitwijkpost.wordpress.com/2012/01/12/handtekeningenactie-gedupeerden-van-webstreepjelog/
Een prettig en ontspannen weekeinde gewenst.
Groet